SPECIALISTA OPTIMALIZACE PROCESŮ

Absolventi strojírenských vysokých škol, neváhejte. Hledáme specialistu optimalizace procesů, který se nebojí přijít s vlastními nápady. Je to pro Vás zajímavé? Pak čtěte dál! Významná strojírenská společnost hledá nové kolegy/yně na pozici: SPECIALISTA OPTIMALIZACE PROCESŮ

Pracovní náplň

  • Optimalizace procesních postupů výrobních provozů
  • Komunikace s vedením výrobních provozů a dalšími technickými pracovníky
  • Reporting a analýzy
  • Podílení se na implementaci metod PI na různých úsecích provozu

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Analytické myšlení, prezentační dovednosti
  • Znalost metod průmyslového inženýrství
  • Aktivní přístup ke svěřeným úkolům

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního postupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Další profesní vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Lokalita pracoviště: práce na Olomoucku

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.