SEŘIZOVAČ STROJŮ (25-32.000 KČ) + BONUSY

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáme zkušeného seřizovače, který touží po nové výzvě. Jsi připraven převzít kontrolu nad stroji a práci na směny bereš jako příležitost? Pak je tato pozice pro Tebe ideální. Připoj se k našemu týmu a podílej se na dynamickém prostředí výroby na pozici: SEŘIZOVAČ STROJŮ (25-32.000 KČ) + BONUSY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Nastavení a seřizování strojů a zařízení
  • Kontrola parametrů a údržba strojů
  • Zodpovědnost za plynulý provoz strojů
  • Vedení dokumentace
  • Kontrola dodržování procesů

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Až 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijko
  • Stravenky
  • Firemní benefitní program

  • Lokalita: Jihlava