SEŘIZOVAČ STROJŮ (30-43.000 KČ)

30000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máš technické nebo strojírenské vzdělání? Umíš si poradit se stroji a zajistit jejich bezproblémový chod? Hledáme nadšené a zručné jedince, kteří se chtějí připojit k našemu týmu jako seřizovač: SEŘIZOVAČ STROJŮ (30-43.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Nastavení a obsluha strojů
  • Čtení a výroba dle technické dokumentace
  • Pravidelná údržba strojů
  • Odpovědnost za kvalitu provedené práce

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického/strojírenského zaměření
  • Praxi na pozici seřizovače výhodou
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvky na penzijko a životko
  • Firemní kantýna
  • Teambuildingy

  • Lokalita: region Bystřice nad Pernštejnem