PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ/NJ (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Ovládáte perfektně anglický a německý jazyk? Chcete právě cizí jazyky využívat na denní bázi? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ/NJ (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Denní komunikace emailovou a telefonickou formou se zákazníky v zahraničí
  • Zodpovědnost za zpracování servisních požadavků
  • Organizace dojezdu servisnímu technikovi
  • Spolupráce s dalšími kolegy a odděleními

Co požadujeme?

  • Aktivní znalost německého a anglického jazyka
  • Zodpovědnost, prozákaznický přístup a organizační schopnosti
  • Zkušenosti se zákaznického servisu VÝHODOU
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu (R,O,N)

Co nabízíme?

  • Velmi zajímavé pracovní zázemí ve významné společnosti
  • Lukrativní mzdové ohodnocení
  • Prémie
  • 25 dnů dovolené + další dny volna
  • Možnost plného nebo zkráceného úvazku
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: České Budějovice