MONTÉR ELEKTRO S VÝJEZDY (AŽ 60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste flexibilní člověk s elektrotechnickým vzděláním? Máte rádi různorodou práci a výjezdy k zákazníkům berete za velkou výhodu? Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis! Ať už jste zkušený elektrikář nebo jste junior rádi Vás doporučíme do úspěšné mezinárodní společnosti se sídlem nedaleko Brna na pozici MONTÉR ELEKTRO S VÝJEZDY (AŽ 60.000 KČ)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Elekromontérské práci u klientů v rámci dané lokality (zemědělské objekty a příslušenství k nim)
  • Kontrola odvedené práce
  • Práce s nářadím

Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Výhodou je platná vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6
  • Manuální zručnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič (podmínkou)
  • Flexibilitu - ochotu cestovat na cca 10 denní výjezdy k zákazníkům v rámci ČR, SK nebo PL

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaškolení
  • Dotované stravování
  • Prémie a náborový bonusy
  • Benefit kartu
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Brno - venkov s výjezdy
  • Pozice je vhodná i pro kandidáty z jiných lokalit než Brno - venkov (s dojezdem cca do hodiny do centrály společnosti)