FMEA ENGINEER (45-55.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

Máte velmi dobré znalosti metodiky FMEA? Perfektně se orientujete ve výrobní dokumentaci a angličtina pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: FMEA ENGINEER (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Systémové řízení výrobních procesů a FMEA
  • Příprava a řízení stávajících i nových projektů
  • Analýza výrobních a montážních procesů, odhalování rizik a slabých míst výroby, návrhy nápravných opatření
  • Pravidelný reporting
  • Účast na auditech
  • Systémová podpora oddělení Engineeringu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Znalost metodiky FMEA a harmonizace norem AIAG & VDA
  • Zkušenosti v oblasti produktového / procesního inženýrství výhodou
  • Schopnost řešení problémů a analytického myšlení
  • Orientace ve výrobní dokumentaci

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Vzdělávácí kurzy

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko