PROCESNÍ INŽENÝR-POVRCHOVÁ ÚPRAVA

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti povrchové úpravy? Máte zkušenosti s návrhem lakovny nebo zařízením pro povrchové úpravy obecně? A znalosti výrobních procesů je pro Vás samozřejmostí? Pošlete mi Váš životopis! Hledá se: PROCESNÍ INŽENÝR-POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Pracovní náplň

  • Optimalizace procesů v oblasti povrchových úprav (zavěšování, mechanické předúpravy, mokré lakování, lepení, tmelení, žárové zinkování)
  • Aktualizace pracovních postupů
  • Projekt nové lakovací linky a modernizace stávající lakovny
  • Řešení operativních úkolů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru (strojírenství)
  • Zkušenost s návrhem lakovny/ zařízením pro PÚ
  • Znalost výrobních procesů a systémů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalosti cizího jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • Bonusy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na volný čas
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: Praha - východ