KOLEGA SEŘIZOVAČ (37.000-56.000 KČ)

37000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Hledáte stabilní zaměstnání, které vám nabídne zajímavou práci a zajímavé finanční ohodnocení? Máte nějaké zkušenosti na pozici seřizovače a nevadí vám směnný provoz? V tom případě se k nám dokonale hodíte! Pošlete nám váš životopis a přidejte se k nám!

Nástupní bonus

Pracovní náplň

  • Dohlížení na bezproblémový chod svěřeného úseku
  • Diagnostika případných závad systémů a jejich včasné odstraňování
  • Práce ve 12hodinovém směnném provozu, forma krátký a dlouhý týden
  • Dodržování bezpečného provozu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na pozici seřizovače
  • Ochotu práce na směny
  • Základní znalost práce na PC a programování strojů
  • Schopnost orientace v elektrodokumentaci
  • Ochotu dojíždět na místo výkonu práce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 37.000 Kč
  • PRAVIDELNÉ NAVYŠOVÁNÍ MZDY
  • NÁSTUPNÍ BONUS 20.000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Osobní ohodnocení a roční bonusy
  • Nový Apple iPhone po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotovanou stravu
  • Letní tábor pro děti zaměstnanců

  • Místo výkonu: Okr. Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.