STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (45-60.000 Kč) Praha-východ

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Zvládnete opravit závady na výrobním zařízení? Zajímá vás seřizování vstřikovacích či míchacích strojů? Jste technický typ a manuální práce Vám není cizí? Pak nám pošlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ (45-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Seřizování výrobních strojů
  • Řešení závad na strojích
  • Zajištění náhradních dílů
  • Komunikace se servisní dílnou
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání nebo praxi v oboru
  • Manuální zručnost, zodpovědnost
  • Ochotu odpracovat 4 noční směny v měsíci
  • Výhodou - Platnou elektro vyhlášku §5

Co nabízíme?

  • Příplatky za směny
  • Volné víkendy
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Vhodné i pro absolventy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Kolínsko - blízkost Českého Brodu