ELEKTRO SERVIS STROJŮ - VÝJEZDY ZAHRANIČÍ

40000 - 70000 Kč

Máš zkušenost se servisem a montážemi strojů? Spíš než na dílně by ses rád podíval taky do světa a přitom si velmi pěkně vydělal? Pak se ozvi. Pokud máš už zkušenost s montážemi a zapojováním strojů, máš vyhlášku 50 a jsi znalý práce s elektrikou jsi náš člověk! Pošli svůj životopis a povíme si víc!

Pracovní náplň

  • Kompletace strojů u zákazníka
  • Následná kontrola a testování
  • Uvádění strojů do provozu u zákazníka
  • Výjezdy do zahraničí - různá délka
  • Komunikace s kolegy

Co požadujeme?

  • SOU elektro směru
  • Zkušenost s montážemi strojů - mechanika a elektro zapojování
  • Vyhláška 50 par 5 a výš - pomůžeme i s obnovou!
  • Orientace ve schématech
  • Základy angličtiny
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Co nabízíme?

  • Zajištěné ubytování a nadprůměrné diety v průběhu výjezdu
  • Každoroční navyšování mzdy
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo práce: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.