SERVISNÍ TECHNIK S VÝJEZDY 80.000KČ

50000 - 80000 Kč

Máš již zkušenost jako servisní technik a chceš více jezdit do zahraničí? Láká Tě dynamika a pestrá práce mezi lidmi? Vyhláška 50 je nutná, ale pomůžeme i s obnovou .Co neumíš Tě naučíme. Ozvi se nám pro více informací!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Výjezdy v rámci Německa/ Evropy
  • Montáže, servis strojů u zákazníků
  • Komunikace a spolupráce s kolegy
  • Pestrá a zajímavá práce

Co požadujeme?

  • SOU technického směru - elektro
  • Platná vyhláška 50 §6 - případně obnovíme
  • servisní a elektro práce s výjezdy do zahraničí
  • Práce na turnusy
  • Aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Práce na turnusy s velmi zajímavým ohodnocením
  • Náborový bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování+ diety a ubytování
  • Příspěvky na pojištění
  • Vzdělávací kurzy a možnost certifikací
  • Místo práce: Plzeň + Evropa, Německo

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.