ZKUŠENÝ SVÁŘEČ TIG (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušeným svářečem TIG a hledáte nové pracovní uplatnění? Nevadí Vám pracovat formou ranní odpolední? Tedy na 2 směny? Pošlete mi Váš životopis na adresu: sales@acjobs.cz

Pracovní náplň

  • Zámečnické práce
  • Svařování dílů dle výkresové dokumentace
  • Svařování - kusová zakázková výroba

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru (strojírenství, zámečník, atp.)
  • Velmi dobrá orientace v technické výkresové dokumentaci
  • Kurz svařování
  • Svářečský průkaz - oceníme, ale pokud ho nemáte, nevadí
  • Ochotu práce na 2 směny

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy, včetně náborového příspěvku
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příplatky za práci o víkendu nad zákonem stanovený rámec ve výši 50%
  • ... a spoustu dalších bonusů!

  • Místo výkonu práce: Brno