PEKELNÁ JÍZDA S VZV (30 - 34 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti ze skladu a jste ochotni pracovat na 3 směny? Pak hledáme právě vás! Jsme inovativní společnost s dlouholetou tradicí a hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á nám pomůže udržet naše skladové operace na vrcholné úrovni.

Pracovní náplň

  • Manipulace s VZV
  • Práce se skladovým systémem.
  • Kontrola dodacích listů, protože ve všem musí být řád a pořádek.
  • Manipulace s materiálem. Vaše preciznost a zručnost budou klíčem k úspěchu.

Co požadujeme?

  • Praxe ze skladu
  • Zkušenosti s VZV
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.
  • Ochota dojíždět do Hustopeč

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, abyste si mohli užít zasloužený odpočinek.
  • 13. plat, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Multisport karta a stravenky pro vaše pohodlí
  • Odměny/Prémie. Máte možnost získat finanční odměny za svůj výkon.
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.