SKLADNÍK (28 - 32 000 Kč)

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Staňte se klíčovým článkem našeho týmu ve skladu! Máte zkušenosti s řízením VZV a alespoň 1 rok praxe ve skladu? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí naší skladové rodiny.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budete zodpovědní za výdej materiálu, což je klíčová role pro naši výrobní haly.
  • Zásobovat výrobní halu nezbytným materiálem, abychom byli vždy připraveni na výzvy.
  • Pečlivě kontrolovat příjemky a výdejky, abychom udrželi vše pod kontrolou.
  • Provést vizuální kontrolu materiálu, protože kvalita má pro nás zásadní význam.
  • Nakládat a vykládat materiál, abychom udrželi plynulý chod skladu.

Co požadujeme?

  • Praxe ze skladu alespoň 1 rok
  • Praxe se řízením VZV, pokud máte průkaz propadlý, nevadí, obnovíme. :)
  • Ochota pracovat na směny

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, abyste si užili zasloužený odpočinek a relaxovali.
  • Sickdays, abyste měli klidnou mysl, když jste nemocní.
  • Čisté pracovní prostředí, které vám umožní soustředit se na vaši práci.
  • Vánoční prémie jako odměnu za vaši tvrdou práci.
  • Příspěvky na dojíždění, abyste se snáze dostali do práce.
  • Stravenky, abyste měli dostatek energie na celý den.
  • Příspěvky na penzijní připojištění, protože my myslíme na vaši budoucnost.
  • Multisport karta pro vaše sportovní zážitky.
  • Příspěvky na vzdělávací a jazykové kurzy, abyste se stále rozvíjeli.
  • Firemní akce, kde si můžete užít čas s kolegy mimo pracovní prostředí.
  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.