TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste obchodník, který se nebojí komunikovat se zákazníky po celé České republice? Vyhovuje Vám být "3-4 dny na cestách" a zbytek v kanceláři? Mluvíte plynule anglicky a rádi navazujete nové spolupráce se zajímavými společnostmi? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Významná společnost v průmyslovém oboru hledá novou pracovní posilu na pozici: TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ (50-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Vyhledání a oslovení nových obchodních partnerů
  • Rozvíjení dlouhodobých vztahů se stávajícími
    zákazníky
  • Technické poradenství
  • Cestování za zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci (B2-C1)
  • Dobrý technický background
  • Zkušenosti s prodejem služeb velkou výhodou
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Služební automobil (i k soukromým účelům)
  • Firemní iPhone, iPad a notebook
  • Příspěvek na stravování 100 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a volný čas
  • 1-2 hodiny týdně výuka jazyků (v pracovní době)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.