ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK - 1 směna (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš vystudovanou SOU/SŠ elektro a hledáš pestrou pracovní náplň? Vlastníš NV č. 194/2022 Sb. §6 a vyšší ? Chceš pracovat pro moderní a stále rostoucí společnost? Výborně! Tebe hledáme! Pošli nám svůj životopis a pracuj jako: ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK - 1 směna (40-55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Opravy a údržby zařízení
  • Instalace systémů u klientů
  • Vedení technické a servisní dokumentace
  • Školení zákazníků

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektro směru
  • Platnou elektro vyhláška §6
  • Chuť učit se nové věci
  • Spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Firemní auto
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.