VEDOUCÍ TÝMU PROVOZNÍCH ELEKTRIKÁŘŮ M/Ž (38-48.000 Kč)

38000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš vzdělání v silnoproudé elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb,? Máš vyhlášku 50/ §6 a praxi v oboru? Hledáš práci kde nastartovat svou kariéru? Tak nám pošli svůj životopis a začni jako: VEDOUCÍ TÝMU PROVOZNÍCH ELEKTRIKÁŘŮ M/Ž (38-48.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za řádný chod elektrického zařízení a hromosvodů
  • Příprava a řízení provozu elektrické energie
  • Vedení týmu provozních elektrikářů
  • Průběžná kontrola svěřeného úseku
  • Analýza, evidence a náprava poruch
  • Zajišťování oprav a revizí
  • Kontrola elektro technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ oboru silnoproudá elektrotechnika
  • Min. vyhlášku 50/ §6
  • Praxe v oboru
  • Znalost elektrotechnické dokumentace
  • Chuť se dále vzdělávat
  • Spolehlivost

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na dovolenou
  • Příspěvky na ubytování
  • Příspěvky na zdraví, sport, kulturu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost ubytování

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.