SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO (AŽ 50.000 KČ + BONUSY)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste kvalifikovaný/ná v oblasti elektrotechniky? Hledáte flexibilní práci bez směn s volnými víkendy? Pokud ANO, čtěte dál. Pokud Vaše praxe bude odpovídat našim požadavkům, zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme! Úspěšná výrobní společnost s dlouholetou tradicí a skvělými benefity příjme kolegu/kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO (AŽ 50.000 KČ + BONUSY)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníkem
  • Servisní výjezdy dle aktuálních zakázek
  • Zabezpečování garančních oprav na dodané elektro výzbroji (výkonová a řídící elektronika)
  • Agenda spjatá s reklamačním řízením
  • Diagnostika a analýza příčin závad včetně výměny vadného komponentu

Co požadujeme?

  • Min. SOU elektrotechnického zaměření
  • Zájem o oblast elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 (případné obnovení bude zajištěno)
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Řidičský průkaz, aktivní řidič
  • Ochotu cestovat v rámci ČR

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Nástupní bonus
  • Motivující finanční ohodnocení + diety
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • Lokalita: Plzeň