ŘEDITEL OBCHODU (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte VŠ vzdělání v ekonomii, prokazatelnou praxi ve vedení obchodního týmu a komunikativní angličtinu? Porozhlížíte se po nové pracovní příležitosti s novou možností seberealizace? Výrobní společnost hledá novou posilu na pozici: ŘEDITEL OBCHODU (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • řízení prodejních/obchodních týmů - ČR i zahraničí
  • zodpovědnost za naplnění obchodní strategie společnosti
  • budování vztahů se stávajícími klienty
  • akvizice nových obchodních příležitostí
  • plánování obchodních cílů a jejich hodnocení
  • reporting vedení

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání
  • obchodní praxe ve vedení týmu
  • komunikativní angličtina
  • strategické myšlení

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí, zkušeností a odvedeného výsledku
  • služební automobil, notebook, telefon
  • 25 dní dovolené
  • cafeterie
  • příspěvek na pojištšní
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Lipník nad Bečvou