SENIOR CONTROLLER (75-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti s controllingem? Hovoříte plynně anglicky a práce v excelu Vám nedělá problém? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: SENIOR CONTROLLER (75-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Controlling a reporting napříč společností
  • Vyhodnocování efektivity, nákladovosti a profitability
  • Hodnocení výkonnosti výrobních středisek
  • Účast na nových projektech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v oboru
  • Pokročilou znalost MS Excel a Power BI

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené
  • Volno navíc
  • Bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Poukázky Flexipass
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výhodné mobilní tarify
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Školení a kurzy

  • Možnost nástupu dohodou
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!