ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ (35-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený svářeč? Svařujete plamenem, metodou CO2 nebo máte jiný svářečský průkaz? Chcete pracovat v příjemném prostředí a na jednu směnu? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Hledáme kolegu na svařovnu! ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ (35-45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování různých typů materiálů
  • Čtení a interpretace technických výkresů a plánů
  • Úprava a příprava materiálů pro svařování
  • Kontrola kvality svařených výrobků a případná oprava
  • Údržba a opravy svařovacího zařízení

Co požadujeme?

  • Min. SOU vzdělání
  • Zkušenosti se svařováním
  • Orientace v technických výkresech
  • Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních opatření
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost rozvoje a vzdělávání
  • Nástup IHNED

  • Lokalitu: Bílovice nad Svitavou