SVÁŘEČ (37-43.000 Kč)

37000 - 43000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Jsi zkušený svářeč? Máš zájem pracovat v novém závodě? Pak hledáme právě vás! Pošlete mi životopis a pracujte u nás. HLEDÁME SVÁŘEČE (37-43.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování různých typů nerezových materiálů
  • Čtení a interpretace technických výkresů a plánů
  • Úprava a příprava materiálů pro svařování
  • Kontrola kvality svařených výrobků a případná oprava
  • Údržba a opravy svařovacího zařízení

Co požadujeme?

  • Zkušenost se svařováním min.2 roky
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Platný průkaz - výhodou, nikoli podmínkou!
  • Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních opatření
  • Ochotu pracovat na r/o (8mičky)

Co nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvěk na dopravu a stravování
  • Penzijko
  • 25 dnů dovolené
  • Zajištění veškerých ochranných pomůcek

  • Místo výkonu práce: Žatec