VEDOUCÍ STROJNÍ VÝROBY 50.000 KČ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Hledáme zkušeného strojaře a vedoucího výroby. Máte zkušenost s vedením lidí a výroby? Jste schopen efektivně vést případně i optimalizovat výrobu? Chcete se profesně posouvat? Pak se nám ozvěte! Pošlete svůj životopis a povíme si víc!

Pracovní náplň

  • Operativní řízení výrobních procesů
  • Zajištění efektivního provozu všech zařízení
  • Monitorování kvality výrobků a dodržování normativů
  • Řízení a motivace výrobního týmu.
  • Implementace bezpečnostních standardů

Co požadujeme?

  • Min SŠ nebo SOU technického - strojního směru
  • Praxe ne vedoucí , výrobní pozici
  • Komunikativní AJ - uvítáme
  • Organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nástupní bonus
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dnů dovolené
  • Atraktivní bonusy
  • Dotované stravování

    Lokalita: Rokycany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.