ELEKTRO TECHNIK FRESH START PRO ABSOLVENTY (od 34.000KČ)

36000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovné mladé parťáky z oblasti elektro. Máte chuť získat zkušenosti v moderní, mezinárodní společnosti? Rádi se učíte a máte i slušnou angličtinu? Jste čerstvě ze školy - a máte patřičný teoretický základ, na kterém můžete dál stavět? Pak hledáme právě Tebe! Práce na 1 směnu, volné víkendy a možnost jak získat první zkušenosti. Pošli svoje CV!

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Montáže a testování elektronických přístrojů
  • reporting a záznamy dat
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Min SOU elektro
  • Vyhlášku 50
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - slovem písmem
  • Práce s elektro schématy - základ ze školy
  • Chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a práce na 1 směnu!
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Posilovna a relaxační zóna - super moderní prostředí
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv

  • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.