PERSONALISTA/PERSONALISTKA (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti personalistiky? Už máte předešlou praxi a chcete zkusit novou výzvu? Angličtina pro Vás není žádný strašák? Tak to hledámě právě Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: PERSONALISTA/PERSONALISTKA (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Svěřená HR agenda
  • Nábor, onboarding, vzdělávání apod.
  • Koordinace agenturních zaměstnanců
  • Příprava podkladů pro mzdovou účtárnou
  • Spolupráce na HR projektech
  • Vedení administrativy
  • Komunikace s úřady a dalšími institucemi

Co požadujeme?

  • Zkušenost z HR podmínkou
  • Zkušenosti s přípravou podkladů pro mzdy
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z výrobní či automotive společnoti výhodou
  • Znalost nástrojů MS Office
  • Komunikativnost, zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Prostředí mezinárodní firmy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.