ABSOLVENT VŠ – ENERGETIK (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Vystudoval jsi VŠ se zaměřením na energetiku? Chceš se podílet na plánování, zvyšování efektivity práce a troufneš si na vedení týmu pracovníků? Rád bys dělal smysluplnou práci, ve které se můžeš seberealizovat? Pak se chop této šance a zašli mi svůj životopis! Mezinárodní průmyslová společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: ABSOLVENT VŠ – ENERGETIK (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování a vedení údržby
  • Zpracování podkladů pro investiční projekty
  • Zvyšování efektivity práce a technologií
  • Zodpovědnost za údržbu a provoz zařízení
  • Komunikace se státními orgány
  • Reportování
  • Vedení týmu pracovníků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v energetice
  • Anglický jazyk
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní a silnou osobnost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • Příspěvky na stravování
  • Intenzivní zaškolení
  • Příspěvek na dovolenou

  • Místo výkonu práce: Žatec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.