VEDOUCÍ VSTŘIKOLISOVNY

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Máte zkušenosti s vedením lidí ve směnném provozu? Vyznáte se v plastařině? Pokud ano a rády byste své zkušenosti uplatnili ve stabilní a perspektivní spolčnosti, pka je tato nabídka přesně pro Vás: VEDOUCÍ VSTŘIKOLISOVNY

Pracovní náplň

  • Organizace, řízení a kontrola činností provozu vstřikolisovny
  • Vedení týmu zaměstnanců v nepřetržitém provozu
  • Spolupráce na plánovaní a řízení provozu
  • Podílení se na zvyšování efektivity a kvality výroby
  • Kooperace s ostatními úseky
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti z obdobné pozice - nutné vedení lidí
  • Znalosti procesů souvisejících s výrobou ve směnném provozu
  • Nutná znalost vstřikolisů
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Mobilní telefon, notebook

  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko