OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (od 25.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Chcete pracovat na pozici OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU? Nebojíte se práce a chcete být součástí rychle se rozrůstající společnosti? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a my Vás kontaktujeme!

Pracovní náplň

  • práce se stroji - ohraňovací lis
  • práce s plechy dle výkresové dokumentace
  • budete i měřit, začišťovat plechy (malé i velké)
  • kompletní obsluha lisovacího stroje
  • následná kontrola výrobku
  • údržba stroje

Co požadujeme?

  • výuční list (obor strojírenský)
  • praxi s ohraňovacími lisy NUTNOSTÍ ALESPOŇ 1 ROK
  • čtení a práce s výkresovou dokumentací
  • nebát se obsluhovat stroj
  • vhodné pro absolventy - důkladně zaučíme

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností s navýšením po ZD
  • 25 dní volna
  • příspěvky na penzijko
  • nová čistá hala
  • pravidelné odměny a prémie
  • místo výkonu práce Hodonín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.