TEAM LEADER - SÉRIOVÁ VÝROBA (40 - 45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Máte vůdčí dovednosti, zkušenosti v oblasti výroby a jste ochotni převzít zodpovědnost za tým? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme zkušeného kolegu na pozici TEAM LEADER - SÉRIOVÁ VÝROBA (40 - 45.000 KČ)

13. mzda

Pracovní náplň

  • Vedení a motivace týmu pracovníků v sériové výrobě
  • Zabezpečení dodržování stanovených výrobních plánů a termínů
  • Spolupráce na zlepšení výrobních procesů
  • Zajištění dodržování standardů kvality a bezpečnosti práce
  • Spolupráce s ostatními odděleními, jako je logistika, údržba a kontrola kvality
  • Provádění školení a rozvoj zaměstnanců ve vašem týmu

Co požadujeme?

  • Minimálně 2 roky zkušeností v sériové výrobě
  • Technické vzdělání
  • Dovednosti k vedení a motivaci týmu
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy
  • Znalost zásad kvality a bezpečnosti práce
  • Komunikační dovednosti a schopnost spolupracovat s různými odděleními
  • Znalost procesů kontinuálního zlepšování výroby
  • Alespoň mírně pokročilou úroveň anglického nebo německého jazyka (písemná i hovorová forma)

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu od pondělí do pátku
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita: okr. Havlíčkův Brod