VEDOUCÍ NÁKUPU - AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Příbram

Máte zkušenosti s vedením nákupního oddělení v oblasti automotive a hledáte novou pracovní příležitost? Mluvíte plynule anglicky a zodpovídal/a jste za rozvoj dodavatelů? Chcete pracovat pro mezinárodní stabilní společnost? Pak mi pošlete své CV! Mezinárodní výrobní a vývojová společnost hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ NÁKUPU - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Zajištění plynulého chodu nákupního oddělení
  • Výběr a rozvoj dodavatelů, uzavírání smluv s dodavateli
  • Spolupráce s oddělením logistiky a marketingu
  • Zlepšení procesů na nákupním oddělení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Prokazatelnou praxi v nákupu v Automotive
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • Znalost práce v ERP systémech

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Profesní vzdělávání a školení
  • Pravidelné akce pro zaměstnance
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Příbramsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!