OBCHOĎÁK – STAVEBNICTVÍ (až 55.000+bonusy)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce ve stavebnictví? Chcete pracovat pro úspěšnou výrobně stavební společnost? Nevadí Vám cestovat po České republice za zákazníky? Pak mi pošlete svůj životopis na email trefilova@acjobs.cz a staňte se součástí firmy na pozici: OBCHOĎÁK – STAVEBNICTVÍ (až 55.000+bonusy)

Pracovní náplň

  • Akvizice nových klientů
  • Péče o stávající obchodní partnery
  • Monitoring a analýza trhu
  • Zpracování podkladů pro výběrová řízení

Co požadujeme?

  • Maturitní vzdělání v technickém oboru
  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici
  • Znalost MS excel a SAP
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Automobil i k osobnímu využití
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Přátelský kolektiv

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!