MONTÁŽNÍ TECHNIK-OZVUČENÍ AUT (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Je Vám blízká jakákoliv montáž do aut, autobusů či třeba motorek? Máte na obdobné pozici již nějaké zkušenosti? Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Pošlete mi Váš životopis! Hledáme novou posilu týmu na pozici: MONTÁŽNÍ TECHNIK-OZVUČENÍ AUT (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž autorádií
  • Montáž audio techniky
  • Odhlučnění vozidel
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Manuální zručnost
  • Prozákaznickou a komunikativní osobu

Co nabízíme?

  • Práci s pevnou pracovní dobou 8-17hod.
  • Fixní mzdu 40.000 Kč (po zkušební době nárok na bonusy)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnost ozvučení vlastního automobilu ZDARMA
  • Kvartální a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Možnost přesčasů
  • Příjemný a pohodový kolektiv
  • Nástup: dle dohody/ihned

  • Místo výkonu práce: Brno