SPECIALISTA NA FOTOVOLTAIKU S §6 (45-50.000 Kč)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektro vzdělání a §6? Jste aktivním řidičem sk. B? Hledáte v tomto roce novou pracovní výzvu? Jestli ano, zašlete nám svůj životopis! Stabilní společnost specializovaná na výstavbu a servis fotovoltaický elektrárny by ráda přivítala technickou posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA NA FOTOVOLTAIKU S §6 (45-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizování a instalování fotovoltaických elektráren
  • Opravy a servis fotovoltaických měničů
  • Servisní práce na solárních parcích
  • Instalace a konfigurace dobíjecích stanic pro elektromobily
  • Služební cesty v rámci Jihomoravského kraje

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro s praxí
  • Elektro osvědčení min. §6
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní
  • Znalost Microsoft Windows a Office
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Absolvování kurzu na fotovoltaické systémy
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mobil telefon i k soukromým účelům
  • Možnost volných pátků

  • Nástup: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno + Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.