TECHNOLOG/STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Technologové! Máte znalosti v oblasti technologie obrábění a domluvíte se anglickým jazykem? A chcete zúročit své dovednosti ve významné společnosti? Neváhejte a přihlaste se na výběrové řízení na pozici: TECHNOLOG/STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Zajištění technické podpory ve výrobě
  • Výběr a návrh změn technologií výrobního procesu
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ, obor materiálové inženýrství výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost AJ
  • Znalost technologie obrábění

Co nabízíme?

  • Zázemí společnosti, bonusy k ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu, stravné
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.