TECHNOLOG S AJ

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete uplatnit své znalosti? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Zašlete nám Váš životopis a staňte se naším kolegou na pozici TECHNOLOG S AJ!

Pracovní náplň

  • Příprava nabídkových kalkulací.
  • Tvorba optimální výrobní technologie.
  • Programování CNC strojů.
  • Příprava technické dokumentace.
  • Komunikace se zákazníkem.

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru strojírenství.
  • Zkušenosti na obdobné pozici.
  • Zkušenosti s tvorbou programů pro víceosá frézovací a soustružnická centra.
  • Znalost programování v Mazarolu, a na stroji Mazak.
  • Znalost AJ na úrovni B2.

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Prémie a příspěvky.
  • 25 dní dovolené.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Lokalita: Brno.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.