SEŘIZOVAČ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-45.000 Kč) m/ž

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte praxi ve výrobě, se seřizováním strojů a linek nebo jste čerstvý absolvent? Máte technické myšlení a nevadí Vám práce na 3 směny? Pak jste právě vy člověkem, kterého hledáme! Výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici: SEŘIZOVAČ - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-45.000 Kč) m/ž

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování strojů a montážních linek
  • Manipulace a příprava materiálu pro výrobu
  • Odpovědnost za správnou kvalitu výrobků
  • Čtení z technické dokumentace
  • Dodržování zásad BOZP a požární ochrany

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ strojírenské
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny (bez víkendů)
  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Technické myšlení a zodpovědnost
  • Ochota se vzdělávat a účastnit se školení

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové a roční bonusy
  • Možnost závodního stravování
  • Důkladné zaškolení
  • Mnoho pracovních příležitostí i možnost seberealizace
  • Příspěvek na kulturu a sport
  • Příspěvek na dopravu i penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Pozice vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Hustopečsko
  • Nástup možný ihned