MZDOVÝ SPECIALISTA (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte pozici v HR a baví vás mzdy? Máte zkušenosti z nadnárodní společnosti? Máte praxi z obdobné pozice a komunikujete anglicky? Pošlete nám životopis na pozici MZDOVÝ SPECIALISTA (35-45.000) !!!

Pracovní náplň

  • Nábory operátorských a THP pozic (inzerce, pohovory)
  • Složky zaměstnanců (nástupy, výstupy, smlouvy, dodatky)
  • Onboarding, lékařské prohlídky, školení
  • Podklady pro mzdy
  • Vzdělávání, benefity
  • Reporting, analýzy

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi z výrobní společnosti z HR a personalistiky
  • Znalost Zákoníku práce a příslušné legislativy
  • MS Office Excel, Word, PowerPoint (uživatelská znalost)
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Nadnárodní výrobní společnost
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolení
  • Penzijní a životní připojištění
  • Lokalitu Chomutov