SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ s AJ v Brně? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a máte několikaletou praxi v oboru účetnictví? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost v oblasti strojírenství? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ s AJ (30 - 33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení účetnictví dle platných českých norem
  • účtování o fakturách a cestovních příkazech
  • kontrola správnosti účetních dokladů
  • podílení se na periodických závěrkách/roční závěrce
  • příprava podkladů pro DPH
  • kooperace s daňovým poradcem a auditory

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 4letá praxe na pozici účetní
  • perfektní znalost podvojného účetnictví
  • orientace v daňových principech
  • alespoň základní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • MS Excel na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • další vzdělávání
  • možnost kariérního růstu
  • pracoviště: Brno - jihovýchod