INŽENÝR PROCESU LISOVÁNÍ JUNIOR (40.-60.000Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte vzdělání s technickým zaměřením a praxi v oblasti konstrukce, výroby a seřizování? Umíte pracovat s CADem? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici: INŽENÝR PROCESU LISOVÁNÍ JUNIOR(40.-60.000Kč)

Pracovní náplň

  • technické vedení při návrhu a konstrukci nástrojů
  • support pro procesní inženýry
  • zpracování specifikací pro dodavatele
  • vytváření norem kvality, pracovních pokynů
  • reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • CAD
  • praxi v oblasti seřizování, konstrukce
  • zkušenosti v oboru výrobního inženýrství či strojírenství

Co nabízíme?

  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní placeného volna
  • bonusy a prémie
  • stravné
  • dotované stravování
  • mobil
  • noťas

    Místo výkonu práce: Kladensko
    Termín nástupu: 1.7.2023