SECURITY SPECIALISTA JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Láká Vás oblast SW Security? Jste člověk zaměřený na detail a Vaše angličtina je na pokročilé úrovni? Pokud ano, staňte se právě Vy novým členem našeho brněnského týmu! Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici: SECURITY SPECIALISTA JUNIOR (25 – 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za bezpečnost aplikací
  • analýza aplikací a prevence před útoky
  • řešení uživatelských práv a přístupů
  • práce v týmu vysoce specializovaných odborníků
  • častá komunikace se zahraničím

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
  • základní orientace v kódu
  • zájem a nadšení pro oblast SW security a ethical hacking
  • znalost security frameworků výhodou (Burp, Webinspect,..)

Co nabízíme?

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • práce na zajímavém projektu
  • možnost kariérního růstu
  • další vzdělávání a certifikace, jazykové kurzy
  • stravenky
  • dovolená nad rámec zákona
  • volná pracovní doba
  • firemní teambuldingové kce

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.