TESAŘ JUNIOR S UBYTOVÁNÍM

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máš už nějaké zkušenosti se stavebními a tesařskými pracemi nebo jsi čerstvý absolvent a chceš se zaučit v oboru? Pokud chceš získat praxi v oboru a vydělat zajímavé peníze neváhej se ozvat! Zašli svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Ubytování zajištěno

Pracovní náplň

  • Manuální a tesařské práce na stavbách
  • Ochota cestovat
  • Manuální a fyzická zdatnost
  • Juniory zaučíme

Co požadujeme?

  • Min SOU stavebního směru
  • Případně praxe na stavbách
  • Manuální zručnost

Co nabízíme?

    • jistotu u prosperující firmy se zahraniční účastí
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na penzijko
  • Stravenky
  • Prémie
  • Místo práce: Plzeň a ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.