SOUSTRUŽNÍK na 1SMĚNU!! (30 - 40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Jsi čerstvý absolvent nebo už máš zkušenosti s prací na Soustruhu? Vyhovuje ti práce na 1 směnu a chceš pracovat pro stabilní českou společnost? Pošli svůj životopis.

Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Práci na stroji podle výkresové dokumentace
  • Nastavování a kontrola nástrojů
  • Nastavení stroje a měření
  • Kontrola výrobků
  • Vrtání, soustružení
  • Řezání všech druhů závitů

Co požadujeme?

  • SOU - technického směru nebo praxi na obdobné
    pozici
  • Orientaci v technické a výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost
  • Proaktivní přístup a smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu
  • Možnost ubytování
  • Bonusy/prémie
  • Silnou podporu ve vedení společnosti
  • Firemní stravování
  • 5 týdnů dovolené

  • Lokalitu: okres Kutná Hora

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.