SERVISNÍ TECHNIK CNC (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte znalost CNC strojů a jste zaměřený elektro směrem? Jste aktivním řídičem a máte angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni? Tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici SERVISNÍ TECHNIK CNC (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servisování CNC strojů (především značky FANUC)
  • Cestování k zákazníkům
  • Tvroba servisních zpráv a protokolů
  • Účast na veletrzích, konferencích apod.
  • Podprora napříč celou společností - logistika, apod.

Co požadujeme?

  • SŠ technické směru ideálně elektro
  • Praxi na obdobné pozici velkou výhodou
  • Výhodou je znalost automatizace
  • Znalosti elektrotechniky a programování
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu

  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha + výjezdy po středních Čechách