TECHNIK CNC S AJ - 65.000 Kč

45000 - 55000 Kč

Chceš posunout svoji karieru? Už Tě nebaví každý den lámat směny až do noci? Chceš být zajímavě ohodnocen a posunout se v profesi? Stále tě zajímají CNCčka? Máš případně i menší praxi v servisování CNC? Pokud vlastníš řidičák a domluvíš se anglicky, dej o sobě vědět!

Pracovní náplň

  • Servis a údržba CNC strojů u zákazníků
  • Účast a prezentace na veletrzích .
  • Komunikace v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU technické směru
  • Výhodou je znalost automatizace
  • Znalosti elektrotechniky a programování
  • Základy angličtiny
  • ŘP B

Co nabízíme?

  • Auto i k osobnímu užívání
  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha a Střední Čechy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.