SVÁŘEČ SE SRDCEM Z NEREZI! (45 - 55.000 KČ) M/Ž

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte zkušenosti se svařováním nerezových materiálů a rádi byste se zapojili do výroby vysoce kvalitních výrobků? Máte svářečský průkaz na TIG nebo MIG/MAG? Nevadí vám práce ve směnném provozu? Pak hledáme právě vás! Pošlete mi životopis a pracujte u nás. SVÁŘEČ SE SRDCEM Z NEREZI! (40 - 55.000 KČ) M/Ž

Pracovní náplň

  • Sváření nerezových materiálů podle předepsaných standardů
  • Příprava materiálů a příprava svařovacích zařízení
  • Údržba svařovacích zařízení a příslušenství
  • Kontrola kvality svařených dílů a případná oprava chyb
  • Sledování bezpečnostních standardů a dodržování předpisů

Co požadujeme?

  • Min SOU vzdělání
  • Znalost technických výkresů a plánů
  • Praktické zkušenosti s obsluhou svařovacích zařízení - nerez (TIG)
  • Schopnost pracovat s precizností a detaily
  • Platný průkaz - výhodou, nikoli podmínkou!
  • Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních opatření
  • Ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • Až 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • bonusy a prémie
  • Konkurenceschopný plat
  • Možnost pracovat s moderním svařovacím a řezacím zařízením
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Profesionální tým a přátelské pracovní prostředí

  • nástup možný ihned
  • lokalitu v okrese Havlíčkův Brod