DEVOPS SPECIALISTA (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte technické vzdělání, ideálně se zaměřením na IT? Máte zkušenosti s integrací systémů do IoT? Chcete pracovat na zajímavých projektech z oblasti MHD a železniční dopravy? Chcete se stát součástí přátelské firmy s rodinným přístupem? Pak mi pošlete své CV a staňte se součástí týmu na pozici: DEVOPS SPECIALISTA (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zprovoznění infrastruktury a integrace interního SW
  • Údržba a upgrade systémů IoT
  • Monitoring serverů a zařízení, zálohování systémů
  • Participace při instalaci HW a SW systémů
  • Spolupráce na zabezpečení systémů a na dalších úkolech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, IT nebo elektrotechnické zaměření
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce s Linux
  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Příspěvek na stravování
  • Systém Cafeterie
  • Jazykové vzdělávání
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příležitost i pro ABSOLVENTY

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!