VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU (60-80.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s vedením lidí a máte znalost hydrauliky, pneumatiky? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Tak neváhejte a reagujte na pozici! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU (60-80.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení, hodnocení a motivace členů týmu údržby
  • Příprava a zpracování rozpočtu
  • Práce na zahraničních projektech
  • Plánování, koordinace a evidence oprav
  • Spolupráce napříč celou společností
  • Práce na neustálem zlepšování, inovacích a zavádění nových postupů

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalosti pneumatiky a hydrauliky
  • Dobré znalosti Excelu a CAD výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na sport a vzdělání

  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.