TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete práci v mezinárodní společnosti? Rozumíte jednotlivým výrobním procesům a zavádění nových technologií? Hledáte stabilního zaměstnavatele? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Vytváření technologických postupů
  • Vytváření technologické dokumentace
  • Stanovování norem
  • Komunikace napříč celou firmou
  • Kontrola dodržování postupů ve výrobě
  • Navrhování úspory

Co požadujeme?

  • Min. SŠ strojní/technologická
  • Výborná orientace ve strojírenské dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost z výroby – výhodou
  • Znalost CAD - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Nadstandartní odměny, bonusy a příplatky
  • Mnoho dalších benefitů

  • Místo výkonu: okolí Pardubic