SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Baví vás účty, faktury a účetní výkazy? Máte praxi z oblasti účetnictví? Ovládáte angličtinu na středně pokročilé úrovni? Rádi byste se stali členem mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete svůj životopis. Možná hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: SENIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • zpracování kompletního účetnictví
  • příprava účetní uzávěrky
  • vytváření podkladů pro finanční reporting
  • komunikace s příslušnými úřady, fakturace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • znalost daňových předpisů a účetních předpisů
  • dobrá znalost MS Office - EXCEL
  • praxe v oblasti účetnictví alespoň 1 rok
  • pečlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost účastnit se firemních akcí
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • finanční bonusy

    Místo výkonu práce: Plzeň