TECHNOLOG NA HOSTIVAŘ (AŽ 40000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte technické vzdělání? Zajímáte se o oblast strojírenství nebo už máte praxi v oboru? Tak nám zašlete svůj životopis a staňte se TECHNOLOGEM u nás!

Pracovní náplň

  • Vypracování technických podkladů a výkresů
  • Organizování technologické přípravy oprav vozů metra
  • Práce na nových technologických postupech
  • Kontrola dodržování postupů a měření procesů
  • Optimalizace procesů a nákladů
  • Normování
  • Spolupráce s výrobou
  • Spolupráce na servisních objednávkách

Co požadujeme?

  • SŠ nejlépe průmyslová/strojní
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost CAD systému SolidWorks
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Práce na PC

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností od 35. do 40.000 Kč
  • 25 dní volna + 2 navíc
  • Příspěvky na penzijko, stravování, sport a kulturu
  • Multisport Karta
  • Flexipassy, stravenky
  • Místo výkonu práce Praha Hostivař

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.